تبلیغات
برای مهراد - angel take me far away!!!
نویسنده :مهراد .
تاریخ:سه شنبه 29 فروردین 1391-09:59 ب.ظ

angel take me far away!!!

امروز کلاس اخلاق را مثل سابق پیچاندم.نگران این هستم که استاد را از اخلاق به دور کنم و اگرنه من که آدم بشو نیستم.تصمیم گرفتم در صحن حیاط با سهراب باشم.به اتفاق پیش آناهیتا و شیما رفتیم.بعد از گپی کوتاه مدت به علت اینکه برادان زحمت کش حراست تصور نکنند خواهران ذکر شده gf هایمان هستند،ازشان جدا میشویم.

جعفر تصمیمیم میگیرد با آیپادش بازی کند.من هم هدفون هایم را در گوشم فرو میکنم و سعی میکنم دختر های روبه رویمان را دید بزنم.چنتایی میشوند.از یکیشان خوشم آمده.دارم سعی میکنم از روش های شرلوک هلمز و افزودنی های خودم،کمی به زندگی اش پی ببرم.روی صورتش چنتا جوش وجود داره.از سر استین میفهمم که از قشر متوسط  جامعه است.پدری دارد که لوسش میکند.

قدری حالم از خودم بهم خورد.چرا که این دخترها در مدت زمانی حدود یک ساعت  همشان اس ام اس بازی میکردند بدون اینکه حتی کلمه با هم حرف بزنند.حتی سرشان را هم بالا نمی آوردند ببینند آیا کسی رفته،کسی آمد...

تصور کنید چند دوست، چند دختر کله هاشان پائین و لبخند های موذیانه بر لب، موبایل بر دست. یک ساعت همین حالت.

***

جایتان خالی اوضاع گروه موسیقی من و سپ به خوبی میگذرد.من گیتار باس خریدم.سپ هم الکتریک را به خوبی ادامه میدهد.بعد از خرید گیتار جدیدم دچار مشکلات مالی بسیاری شدم.حتی نمیتوانم بند برای گیتارم بخرم.

تصمیم گرفتم برای کوتاه مدت سرور s-o-c-k-s خریداری کنم وبا پولی که از فروش آن بدست می اورم  یکم اوضاع  اقتصادdم را سروسامان دهم.

استادی دارم که ۲۵ سال سن دارد اما واقعا در زمینه رشته من برای خودش نابغه ای ست.از قضا ایشان در سایتش قسمتی مشابه را ایجاد کرده بود و آن را برای استفاده شخصی و بطور رایگان برای شاگردان و دوستانش به اشتراک گذاشته بود.بارها به همه ما تذکر داد که IP هایمان ذخیره میشود و تماما قابل مشاهده اس که هرکس به چه سایت هایی میرود.بعد از مدت ها آن را حذف کرد.وقتی شنید من نیز میفروشم،تاکید داشت که دیگه اینکار را ادامه ندهم.

میگفت وقتی مطمئنی که ازش استفاده نابجا میکنند تو هم در گناهشان سهیمی.میگفت در سرور من ۹۰٪ برای سایت های غیر اخلاقی استفاده میکردند.اینها که مثلا قشر تحصیل کرده این جامعه اند.شاید به قول ایشان من به خودم و ایشان نگاه میکنم و خوب میبینم تنها سایت های مفیدی که نیاز دارم بسته شدهاند و خوب برای استفاده از این نوع سایتهاست...

***

خیلی دلم شکست.یعنی کار از اینها گذشته به تنفر رسیدم.

اینها را نگفتم که بگم من خیلی آدم خوبیم.اصلا هم نیستم.فقط خواستم چیزی نوشته باشم.

***

احتملا یکبار دیگه آهنگ angel بزنم.