تبلیغات
برای مهراد - آی بی بی
نویسنده :مهراد .
تاریخ:چهارشنبه 17 خرداد 1391-08:54 ب.ظ

آی بی بی

حقیقت موضوع اینه که،خوب به هر حال هر کسی سبکی داره برای بیان.درسته من از رپر ها بیزارم اما بارها شده برخی از آهنگ هاشونو حتی آرشیو کنم،حتی تحسین- واقعا تهسین درسته یا تحسین؟- کنم و حتی کار از این ها فراتر باشه پیشنهاد هم بکنم.
من سبک صمیمت شهین-shahin- نجفی با امام نقی رو می پسندم.به هر حال مگه ایشون فقط امامه منو شماس؟؟؟منم دوس دارم شاهین رو شهین صدا کنم.به شما هم ربطی ندارد.
من موزیکش رو پسندیدم و خوب شاید هم اگر چند روز ادامه پیدا میکرد تحسین-تهسین یا تحسین بالاخره- هم میکردم.و خوب ادامه پیدا نکرد تا اینکه من لوگوشو دیدم که شهین جون یه عکس از پ.ستان های مبارکش را برایمان یه یادگار گذاشتند.این شد که من حتی بیشتر هم پسندیدم و حتی به دوستم پیشنهاد کردم تو لیست پ.ورن استار هایش شهین جون را هم بگنجاند.
حالا جدا از بحث فانش...قبول آقا... شاهین خوب گفت.تاثیر گذار هم گفت اما واقعا به شعورم توهین کرده ام اگه بگویم توهینی در کار نبوده.و خوب دوستان صمیمی من این را خوب میدانند که من خیلی بعید است از شوخی ناراحت شوم اما در عوض هرچیزی که مربوط به شعور و هوشم باشد به شدت با توجه من مواجه میشه.حالا اگر توهین باشد که حتما سلامم را به عمه و بی بی گرامی فرد مذکور به هر وجه ممکن میرسانم.
آی بی بی ش...سلام.\


پاچیزی: این تنها پستی است که در خود میهن بلاگ نوشتم.شاهین بی ارزش تر از آنی است که هارد لپ تاپ چند میلیونیم را هدرش دهم.