تبلیغات
برای مهراد - عمه ننه
نویسنده :مهراد .
تاریخ:پنجشنبه 8 تیر 1391-11:57 ق.ظ

عمه ننهکوفته ام.خسته ام.وحشی ام.مزه سگ میدهم این روزها...سگ که میشوم استخر و دوست دردی دوا نمکند.در عوض احمق که باشی میتوانی نمک پاش باشی.

نمیدانم دخترک یا منرا نشناخته بود یا خیلی جو گیر است.ویژگی های succbus بگونه ای بود که در نگاه اول جوگیر بودن را برایم تداعی میکرد اما ژست روشنفکر مآبانه اش تلاش بی حد و حصرش برای پوشاندن این عیبش را  نشان میداد.شاید بد نباشد یه نگاهی معنای اسم مستعارش بندازم.حتمن بین خودمان میماند ادعای منطقی بودنش کون سگش را جر داده بود اما بعد از پدرم بی منطق ترین آدمی بود که دیده بود.یا شاید بهتر باشد اینطوری بگم: جزئیات بی ربط را کنار هم میچید و آخرش هم به نفع خودش نتیجه گیری میکرد.

نمیدانم پیشنهاد بوسیدن گونه اش چه معنایی را میتوانست برایم تداعی کند؟؟؟یا آدمی با ویژگی های succubus چیزی را میتواند توی این معنا عوض کند یا خیر!!!در هر صوت یا کند ذهن بود و یا باز هم به شدت جو گیر...چند روز آخر مزه سگ بودن را به کامش چشاندم که بداند من مثل بی اف کف کرده اش دنبال اندام خشک و استخوانی اش نیستم اما خوب خر تر از اینها بود که من را بشناسد.

عیب ندارد مانند هزاران آدمی که در زباله دان من رفتند او هم میرود اما راه برگشتی برایش نذاشته ام.مثل روز برایم روشن است که می آید مانند همستر اعصاب مرا بجود.

بگذریم.مدتی است تو این آهنگ زیبای پینک فلوید شاش بند شده ام.

pink floyd-wish you were here با حجم ۵.۵ مگ

***

فردا شب،من وحشی تر از همیشه،کسی کنار اتاق سیم های گیتارم را تکان میدهد،آنطرف من پاپ کرن میخورم.