تبلیغات
برای مهراد - جان شما ...
نویسنده :Mr.Wolf
تاریخ:یکشنبه 15 مرداد 1391-07:26 ب.ظ

جان شما ...

گاهی یکی یه حرکتی میکنه بقیه عاقل اندر صفیح :( اگه املاش درست باشه چون از من انتظاری نباید بره :دی ) به همدیگه نگا میکنن میگن لیاقت نداره و کلی نچ نچ و اینا که نگا خدا به کی چی میده و به ما چی نداده. جانه شما من اصن از این دسته آداما نیستم چون معتقدم اگه تو اونچه این داره نداری به خودت مربوطه، چیکاره بنده خدا داری ؟

ولی گاهی هست یه بنده خدا ( اینجانب ) به فریاد بلند، نعره زنان میگم پدر من، عزیز من، داداش من، خواهر من، دردت تو فرق گرگ، من لیاقتشو ندارم ، نمیخوامش ، منتی گذاشته و منت به سر من نذارین با این تحفه آسمانی ...
اینجاس که ساز های ناسازگار به صورت ارکستر یانی شروع به نواختن میکنن و ندا از هرسو میاد که گ* نخور فرزند و با دهنی بسته قبول کن .

جانه شما هر کار میکنم همینه ها ...

حالا کاش فقط همین بود ... کلا هرکی دور اطرافش از یه چیزی میکشه. یکی همیشه به همه سواری میده آخر هم بده میشه، یکی هرکار میکنه آخر کاسه کوزه ها سرش به صورت افقی شکسته میشه ، یکی میاد رفاقت کنه خیانت میکنه و ...  . همیشه هم اونایی که با یکی از این بلایا آسمانی درگیرند متوجه میشند که در مورد همه افرادی که لاهاشون برخورد میکنن دوباره همین قضایا تکرار میشه. البته همیشه هم این اتفاقات بلا نیستن ... اگه از اون خوش شانساش باشی یکی از این نعمات دستت میاد ، حالا کاره اونا ندارم.

بلایی که نصیب ما میشه و در مورد تمام کسایی هم که میشناسم تکرار میشه اینه که به فلانی میگم نکن داداش فلان میشه ، نه تنها گوش نمیده بلکه مارو *** هم حساب نمیکنه و چن وخ دیگه اون که گفتم میشه. بعد میاد درد و دل میکنه میگم خب من که گفتم چرا گوش ندادی ؟ که در اون لحظه بلا حقیقی نازل میشه که ((این باز شروع کرد)) و ((چرا میگی من که گفته بودم بت ؟)) که من هم در جواب همیشه میگم که ((گفتم تا دفعه دیگه گوش کنی)) ولی کو گوش شنوا ...


حالا سرتو بدرد نیارم عزیز جان که حوصلت مثه شیر رو گاز سر نره.


دیروز نشسته بودم خیلی جدی با خدا اختلاط میکردم که به صورت یه هو ایی متوجه شدم عملا از صبح تا ظهر هیچ کار مفیدی انجام نمیدم. با اجازتون هر وخت هم کمر به انجام کاری میبندم همچی که پا میشم حوصله و حالش چنان از بین میره که انگار تا قبل از این در کل جهان هستی این اراده در هیچ جا شکل نگرفته و نخواهد گرفت.


خدارو شکر باز وضع از این بدتر نیس ، غمی نیست در تمام دنیا که نشه تحمل کرد. امروز خوش باش که فردا بدتره ...


آقای گرگ ، تمام .